0

There are no products in your cart

Categories

Manufacturers

Manufacturers

Shopping cart

Shopping cart

There are no products in your cart

BIOFOOD katalogas

BIOFOOD katalogas

DORWEST HERBS katalogas

DORWEST HERBS katalogas

Hot news

e-parduotuve

KONKURSAS!!!

PRIZAS – 20 EUR VERTĖS DOVANŲ KUPONAS!

Atėjus rudeniui kviečiame prisiminti, kokia įsimintina Jums buvo ši vasara! Galbūt šią vasarą Jūsų augintinis pirmą kartą maudėsi jūroje? O gal dalyvavo koncerte ar aplankė įsimintinus objektus?

Kviečiame visus dalintis savo augintinio įspūdingiausia vasaros akimirka!

 

Kaip dalyvauti konkurse: pamėkite mūsų Facebook puslapį, į komentarus kelkite savo įspūdingas nuotraukas bei dalinkitės šiuo konkursu iki rugsėjo 29 dienos. O rugsėjo 30 dieną burtų keliu išrinksime vieną nugalėtoją, kurio nuotrauką paskelbsime mūsų Facebook puslapyje bei susisieksime asmeniškai.

Kuponą galėsite panaudoti tiek prekėms, tiek veterinarinėms paslaugoms įsigyti!

Nepraleiskite progos pasipuikuoti savo mažuoju draugu ir laimėti !!!

 
Pas mus atliekamos chirurginės procedūros ir operacijos!

Telefonas pasiteiravimui +370 671 69828 arba atvykite adresu Žemynos g.30 Vilniuje

Pas mus teikiamos šios paslaugos:
- Konsultavimas gyvūnų sveikatos klausimais
- Ligų diagnozavimas bei gydymas
- Progesterono tyrimai - Rezultatai iš karto, kol išgersite puodelį kavos Smile
- Morfologiniai kraujo tyrimai
- Biocheminiai kraujo tyrimai
- Šlapimo tyrimai
- Čipavimas
- Vakcinavimas
- Chirurginės procedūros
- Svetimkūnių šalinimas
- Pilvo išvaržų operacijos
- Navikų šalinimas
- Gimdymo pagalba kalėms/katėms
- Kastravimas šuns/katino
- Sterilizacija kalės/katės
- Dantų traukimas
- Eutanazija
- Žaizdų apdorojimas ir siuvimas.
- Vaisinimas vėsinta sperma
Registracija pas veterinarijos gydytoją tel. +370 671 69828
Kokybiški pašarai, papildai, gyvūnų priežiūros priemonės
Žaislai bei skanėstai
Išskirtiniai rankų darbo antkakliai bei pavadėliai
Kasdieninio naudojimo prekės
Fizinio rengimo treniruotės šunims ant bėgimo takelio
Jauki aplinka ir malonus aptarnavimas
Lauksime Jūsų atvykstant!

Apie BioPlanet zooprekių parduotuvę "Verslo žiniose" Publikuota: 2015-11-09 “Verslo žiniose“ Autorius: Milda Tarcijonaitė

Parduotuvėje šunys gali ir pasportuoti

Gyvūnų prekes siūlantys verslininkai klientų pritraukia ne tik plačiu asortimentu ir profesionaliomis konsultacijomis, bet ir papildomomis paslaugomis. Pavyzdžiui, šeimininkai, neturintys galimybių ilgai vedžioti šunų, gali atvesti augintinius į specialią treniruotę ant bėgimo takelio.

Jovita Piskunovienė, UAB „Fors Infinita“, direktorė: „Šeimininkai naminiams gyvūnams pinigų negaili.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

„Su vyru veisiame šunis. Nors gyvūnų prekių siūlančių parduotuvių nemažai, pasigedome profesionaliam šunų auginimui skirtų prekių ir pašarų. Kadangi jau anksčiau importuodavome pašarus savo veislynui, sulaukdavome klientų užklausų, tai ir paskatino atidaryti parduotuvę. Aišku, parduotuvėje yra ne tik šunims, bet ir katėms, žuvytėms, papūgoms, žiurkėnams, šinšiloms, šeškams ir kitiems gyvūnams skirtų prekių“, – pasakoja Jovita Piskunovienė, Vilniaus UAB „Fors Infinita“, valdančios gyvūnų prekių parduotuvę „BioPlanet“, direktorė.

Keičiasi požiūris

Parduotuvėje prekiaujama profesionaliai gyvūnų priežiūrai skirtais gaminiais, jie yra kokybiškesni, bet ir brangesni. Vis dėlto p. Piskunovienė teigia, kad požiūris į gyvūnus keičiasi ir klientai savo augintiniams pinigų negaili.

„Juk anksčiau retas kuris šuns „dovanėles“ surinkdavo, o dabar tai įprastas dalykas. Šeimininkai nebešeria augintinių bet kuo, o ieško tinkamiausio maisto. Klientai nebesidairo į pigiausius gaminius“, – tikina p. Piskunovienė.

Įmonė gaminius importuoja iš užsienio, taip pat yra kelių rūšių šunų pašarų atstovė Lietuvoje.

„Tiekėjų susiradome gyvūnų parodose. Aišku, niekas nepuola iš karto bendradarbiauti. Pasikalbėjus, pristačius įmonę – susitarti pavyksta. Pavyzdžiui, siunčiame parduotuvės nuotraukas, paaiškiname, kokiose lentynose prekės bus išdėliotos, kaip jos bus apšviestos“, – paaiškina verslininkė.

Erdvios parduotuvės interjerą kūrė dizaineriai. Pašnekovė skaičiuoja, kad į architektūrinius sprendimus, prekes teko investuoti apie 100.000 Eur.

„Įsikūrėme Pašilaičiuose, miegamajame rajone. Būtent čia gyvena daug mūsų klientų. Nemanau, kad gyvūnų prekių parduotuvę verta atidaryti senamiestyje ar prekybos centre. Juk maišas pašaro sveria 15–20 kg, sudėtinga tokį pirkinį nešti per visą prekybos centrą į automobilį. O miesto centre apskritai sunku rasti, kur pastatyti automobilį Kita vertus, Vilnius nėra toks didelis, kad būtų sunku atvykti čia ir iš kito miesto galo“, – argumentuoja verslininkė.

Šunų sportas

Krautuvėje veikia treniruočių kambarys, skirtas šunims. Čia keturkojai pastatomi ant specialaus takelio ir turi nubėgti parinktą atstumą. Tokia paslauga, pasakoja p. Piskunovienė, naudojasi ne tik profesionaliai šunis prižiūrintys ir parodoms juos ruošiantys klientai, bet ir žmonės, kurie neturi pakankamai laiko su augintiniu bėgioti lauke. Viena tokia treniruotė kainuoja 10 Eur.

Be p. Piskunovienės, parduotuvėje dirba dar 2 pardavėjos. Pasak pašnekovės, į darbuotojų kompetenciją investuojama – rengiami mokymai.

„Prekiaujame ne tik stacionarioje, bet ir elektroninėje parduotuvėje. Internetu perka klientai iš kitų miestų. Aišku, drabužius ar antkaklius gyvūnams geriau pirkti pamatavus, tačiau jei internetu įsigytas daiktas netinka, visada pakeičiame“, – sako verslininkė.

Kaip vieną svarbiausių rinkodaros priemonių pašnekovė nurodo dalyvavimą įvairiose gyvūnų parodose Lietuvoje.

„Gaminių yra daug, ir žmogui tikrai sunku išsirinkti. Klientai parodose ne tik sužino apie produktus, bet ir turi galimybę išsiklausinėti visko, kas jiems rūpi. Vėliau jie pradeda lankytis ir mūsų parduotuvėje“, – kalba p. Piskunovienė.

daugiau nuotraukų iš Verslo žinių apsilankymo BioPlanet parduotuvėje rasite:

http://foto.vz.lt/index.php?mid=352&fid=302833&s=bioplanet&pp=12&p2=2&kel=4