Šiuo metu “Animal BioPlanet” elektroninėje parduotuvėje Jūs galite atsiskaityti už prekes naudodantis elektroninės bankininkystės paslaugomis. Bankiniai mokėjimai vykdomi per www.mokejimai.lt elektroninių mokėjimų sistemą. Tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš šių bankų: bankas Swedbank,  AB SEB bankas AB DNB Nord bankas, AB Danske bankas,  AB Nordea bankas, AB Šiaulių bankas, AB Ūkio bankas, AB Medicinos bankas, AB Citadelė bankas.                  

Mokant už prekes šiuo būdu, Pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą.

Elektroninės parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Išsirinkus prekes ir paspaudus "Patvirtinti užsakymą" Jūs automatiškai nukreipiamas į Jūsų pasirinktą banką. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje.