Šiuolaikinis gyvenimo būdas gali smarkiai paveikti mūsų augintinių sveikatą, todėl kaip mums, taip ir jiems detoksikacija gali būti labai naudinga! Tokie veiksniai, kaip ilgas vaistų naudojimas, gyvenimas užterštoje aplinkoje, vandentiekio vandens su chloru ir chemikalais gėrimas ar net sunkiai virškinamo pašaro naudojimas, gali paskatinti detoksikacijos poreikį. Dorwest Herbs sukūrė unikalų petražolių, pipirmėčių, chlorofilino ir rudadumblių Ascophyllum derinį, kurį panaudojo gamindami Doggy De-Tox tabletes. Šios tabletės pašalina iš organizmo toksinus ir neutralizuoja nemalonų šuns kvapą.

Įrodyta, kad keturių etapų šunų detoksikacijos programa yra veiksmingas, lengvas ir natūralus būdas suteikti Jūsų augintiniui pavasarinę gaivą!

1. 4 savaites iš eilės duokite Doggy De-Tox tabletes kasdien. Jei reikia, naudojimą pratęskite.

2. Išmaudykite gyvūną Taškuotųjų mėtų šampūnu šunims ir katėms. Jis suteikia kailiui mėtų gaivumą ir žvilgesį, naikina blusas ir erkes.

3. Česnakų ir vaistinių ožragių tabletėmis sustiprinkite imuninę sistemą. Šis papildas pagerina organizmo atsparumą ir padeda apsisaugoti nuo parazitų.

4. Išvalykite šuns dantis su Roast Dinner dantų pasta. Ši dantų pasta yra mažai putojanti, todėl nėra būtinybės jos nuplauti. Šalavijo aliejus suteikia gaivumo dantims ir dantenoms.