Pirmiausia Jums reikia užsiregistruoti šioje elektroninėje parduotuvėje. Nurodyti prisijungimo vardą ir slaptažodį. Prisijungę, elektroninės parduotuvės internetinio puslapio viršuje galite matyti bei valdyti savo duomenis.

"Mano profilis" - čia Jūs turite pateikti savo, kaip Pirkėjo duomenis: vardą, pavardę, adresą, elektroninio pašto adresą, telefoną. Šiuos duomenis, esant poreikiui, galite keisti bei papildyti.

"Mano užsakymai" - čia matysite visus savo užsakymus, jų numerius, datas, užsakymo būseną, galėsite juos peržiūrėti.

"Mano krepšelis" - matysite jau į krepšelį įdėtas Jūsų pasirinktas prekės, bei tarpinę sumą.

Išsirinkę norimą prekę ir norėdami įdėti ją į krepšelį, prie konkrečios prekės spauskite "Į krepšelį". Taip rinksitės prekes, kol visos norimos įsigyti prekės bus Jūsų "Prekių krepšelyje".

Kai visos pageidaujamos prekės pateks į "Prekių krepšelį", Jums  internetinio puslapio viršuje reikia paspausti  "Sumokėti".

Toliau Jūs turėsite praeiti šiuos etapus:

1. Pristatymo adresas - Jums reikės pasirinkti prekių pristatymo adresą. Jeigu pažymėsite, kad pristatyti "Standartiniu adresu (tokiu kaip sąskaitoje)", mes prekes pristatysime adresu, kurį Jūs nurodėte savo sąskaitoje, t.y. kuris matosi "Mano profilyje".

Jūsų patogumui, galite pridėti kitą prekių pristatymo adresą, pvz. darbovietės ar kt., kuris būtų Jums patogus pristatant Jūsų užsakymą. Tokiu atveju spauskite "Pridėti naują pristatymo adresą" ir užpildykite reikiamus laukelius. Jei pasirinksite naują pristatymo adresą, šią siuntą Jums pristatysime nauju pristatymo adresu.

Pasirinkę pristatymo adresą, spauskite "Tęsti".

2. Pristatymo būdai. Šiuo metu mūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Jums pristatys logistikos įmonės atstovai.  Šiame etape bus matoma, koks prekių pristatymo mokestis taikomas Jūsų užsakymui. Taip pat, jei turite mūsų suteiktą nuolaidos kodą, turite jį įrašyti. Taip Jums bus pritaikyta nuolaida nuo įsigytų prekių vertės.

Pasirinkę pristatymo būdą bei nurodę nuolaidos kodą (jei turite), spauskite "Tęsti".

3. Patvirtinti užsakymą. Šiame etape prašome peržiūrėti ir patikrinti pateiktus duomenis, susipažinti su Animal BioPlanet Paslaugų teikimo taisyklėmis. Bei nurodyti kitas pageidaujamas pastabas ir komentarus. Būtų labai malonu, kad papildomų pastabų skiltyje pažymėtumėte, koks prekių pristatymo laikas Jums patogiausias (nurodyti laiko intervalą). Taip taupytume Jūsų ir mūsų brangų laikąSmile.

Jeigu sutinkate su Paslaugų teikimo taisyklėmis, prašome "varnele" pažymėti "Aš susipažinau ir sutinku su paslaugų teikimo sąlygomis" ir spauskite "Patvirtinti užsakymą". Šį veiksmą, mes prašome atlikti kiekvieno užsakymo metu.

Patvirtinus užsakymą, į Jūsų elektroninio pašto dėžutę bus išsiųsta užsakymo informacija, kurią Jūs galėsite, poreikiui esant, atsispausdinti.

Patvirtinus užsakymą, Jus automatiškai nukreipsime į www.mokėjimai.lt elektroninės bankininkystės sistemą, kurioje pasirinkę Jums patogų banką, naudodamiesi banko teikiamomis elektroninės bankininkystės paslaugomis, apmokėsite už prekes.

Primename, kad Jūsų prekių pristatymas bus formuojamas ir pristatymo laikas skaičiuojamas nuo apmokėjimo gavimo dienos. Apmokėti užsakymo sumą Jūs turite per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo dienos, kitaip Jūsų užsakymas, praėjus numatytam laikui, bus anuliuotas.

Taigi, apmokėjus už prekės, Jums belieka laukti savo užsakymoSmile.

Tikimės sėkmingo ir naudingo bendradarbiavimo!

Iškilus klausimams dėl prekių, jų užsakymo, apmokėjimo bei pastebėjus klaidas ar trūkumus, skambinkite telefonais arba rašykite elektroninio pašto adresu. Būsime dėkingi už Jūsų pastabas ir pasiūlymus.

Pagarbiai,

Animal BioPlanet kolektyvas