Špicai

Starfire’s rekomenduoja valomąją liniją parodoms bei drėkinančią liniją kailio priežiūrai tarp parodų.

PARODOMS: Pirmiausia naudojamas Starfire’s STRIPPER, giliai valomasis šampūnas, kuriame nėra sulfato ir natrio chlorido, todėl švelniai išvalo kailį.

PASTABA: STRIPPER, kaip ir visi Starfire’s šampūnai bei kondicionieriai, yra labai koncentruotas, todėl per kartą naudokite tik labai nedidelį kiekį šampūno.

Delnuose, nedidelį kiekį šampūno trinkite, kol pasidarys putos, tada gerai įmasažuokite į kailį ir išskalaukite šiltu vandeniu. Toliau seka Starfire’s GREED kaukė, unikali intensyvios priežiūros priemonė, kuri praturtina kailį vitaminais, proteinais, gydomosiomis medžiagomis, todėl kailis visapusiškai kondicionuojamas ir atgaivinamas. Paimkite kaukės GREED, tarp delnų trinkite tol, kol pasidarys putos, gerai įmasažuokite į kailį ir odą ir palikite kaukę mažiausiai 15 minučių. Išskalaukite vėsiu vandeniu.

PATARIMAS: STRIPPER ir GREED rekomenduojama naudoti kartą per mėnesį. TAČIAU, jei šuo yra dažnai rodomas parodose, STRIPPER ir GREED rekomenduojama naudoti kartą per savaitę.

Paskutiniems prisilietimams, naudokite Starfire’s DESIRE arba Starfire’s FLATTERY. Naudojant DESIRE kailis toliau kondicionuojamas. Priemonė atkuria plaukų struktūrą, pamaitina plauką keratino amino rūgštimis, silpniems, nualintiems, išsausėjusiems plaukams suteikia lankstumo. FLATTERY suteikia kailiui tekstūros, apimties bei žvilgesio, plaukai tampa lengvai formuojami. Sudėtyje yra keratino, kuris atkuria plauko struktūrą, plaukus lengva modeliuoti.

Išpurškus plaukus viena iš priemonių, išdžiovinkite kailį. Rezultatas- žvilgantyis ir purus kailis. Šį paruošimą rekomenduojama atlikti dieną prieš parodą. Parodoje rekomenduojama naudoti FLATTERY purškiklį, jo galite purkšti tiek kiek reikia, produktas “nesulipdo” kailio (FLATTERY “must have” produktas kiekvienam parodų dalyviui !).

KASDIENEI PRIEŽIŪRAI/PARODOMS: Kad kailis būtų sveikas ir žvilgantis priežiūra tarp parodų ir parodų metu yra labai svarbi. Starfire’s produktai gali būti naudojami tiek parodoms tiek ir kasdienei priežiūrai.

Naudokite Starfire’s GLUTTONY, apimties suteikiantį šampūną. GLUTTONY yra be sulfato, nedžiovinantis plauko ir išsaugantis kailio spalvą.

Patarimas naudojant GLUTTONY: Šampūną skieskite santykiu 1:8 (vandeniu).

Specialus patarimas šunims, kurių kailis yra „šaltų“ tonų: Jei Jūsų augintinio spalva juoda, šviesiai kreminė, kreminė, pilka sabalų, mėlyna, sidabrinė, marmurinė arba balta naudokite Starfire’s GLORY šampūną. GLORY efektyviai pašalina matinį bei nepageidaujamus atspalvius, išvalo dėmes ir paryškina spalvą. Šampūną skieskite santykiu 1:8 (vandeniu), jei jūsų šuo juodos spalvos, šampūno galite neskiesti.

Gerai išskalaukite ir toliau naudokite Starfire’s GOSSIP, apimties suteikiantį kondicionierių. GOSSIP kondicionierius sukurtas taip, jog neapsunkindamas plauko suteikia kailiui reikiamą apimtį, kailis tampa purus bei ypatingai žvilgantis. Kondicionierius labai koncentruotas, todėl naudokite nedidelį kiekį, nepadauginkite ir tarp delnų trinkite tol, kol pasidarys putos. Įmasažuokite į kailį ir odą, palikite kelias minutes ir nuskalaukite vėsiu vandeniu.

Kad kailis būtų apsaugotas bei kondicionuojamas labai svarbu prieš džiovinimą, išpurkšti plaukus FLATTERY, JEALOUSY arba DESIRE.

PATARIMAS KASDIENEI PRIEŽIŪRAI: Jūs galite naudoti JEALOUSY arba DESIRE parodoms ir kasdienei priežiūrai. JEALOUSY rekomenduojama naudoti kasdieniam šukavimui.

Kitas “must have” produktas - Starfire’s NO STAIN, tai visiškai inovatyvus produktas, kuris saugiai ir efektyviai pašalina ašarų dėmes aplink Jūsų augintinio akis. Sudėtyje nėra baliklių ar peroksido, jis tinkamas naudoti net ir jauniems augintiniams. Šepetėliu (rekomenduojama naudoti ausų krapštuką) paimkite šiek tiek miltelių ir tepkite dėmę, kol visiškai pasidengs. Leiskite, kad šiek tiek pudros patektų į akių kampučius. Procedūrą atlikite rytą ir vakare (Jei akys ašaroja nedaug-pakanka vieną kartą). Rezultatus pamatysite jau po 4-5 dienų!

PATARIMAI NAUDOJANT NO STAIN: Nenaudokite antrą kartą to paties šepetėlio (ausų krapštuko) produktui paimti, kad išvengtumėte produkto užteršimo. Produktas nepalieka likučių, tad tinkamas naudoti ir parodos metu.

GLUTTONY + GOSSIP + FLATTERY

STRIPPER + GREED +FLATTERY

Maltos Bišonas

Patarimas kaip nepriekaištingai paruošti maltos bišono galvą: Ruošiant parodai, kad plaukai būtų tankesni ir puresni, naudokite STRIPPER,tačiau prisiminkite, kad po parodos, kailis turi būti drėkinamas ir pamaitinimas kauke GREED.

Patarimas kaip nepriekaištingai paruošti kūną: Sumaišykite 3 dalis Starfire’s ARROGANCE su 1 dalimi Starfire’s GLORY ir 16 dalių vandens. Tai galite naudoti ir ruošiant parodai ir kasdienei priežiūrai.

Labai gerai išskalaukite šampūną , šiek tiek nusausinkite šunį ir naudokite kaukę GREED. Paimkite plastikinį maišelį, įvyniokite šunį (išskyrus galvą). Tada apvyniokite rankšluosčiu, ir laikykite šiltai 15 minučių. Nuimkite maišelį ir leiskite apie 5 minutes atvėsti kailiui. Labai gerai išskalaukite vėsiu vandeniu ir prieš džiovinimą išpurkškite kailį DESIRE.

Jeigu neturite laiko atlikti šią procedūrą, naudokite drėkinantį kondicionierių INSOLENCE. Įmasažuokite kondicionierių į kailį, nuskalaukite vėsiu vandeniu ir prieš džiovinimą išpurkškite plaukus JEALOUSY.

Parodos dieną naudokite REVENGE. Ją tiesiog privaloma turėti kiekvienai veislei, kurių kailis yra tiesinamas. Naudojant šia priemonę, kailis bus ne tik šilkinis, bet ir apsaugotas nuo karščio (tiesinimo žnyplių). REVENGE – kiekvienai veislei, kurių kailis turi būti tiesus bei “krentantis”. Jūsų augintinis atrodys nepriekaištingai!

Kitas “must have” produktas - Starfire’s NO STAIN, tai visiškai inovatyvus produktas, kuris saugiai ir efektyviai pašalina ašarų dėmes aplink Jūsų augintinio akis. Sudėtyje nėra baliklių ar peroksido, jis tinkamas naudoti net ir jauniems augintiniams. Šepetėliu (rekomenduojama naudoti ausų krapštuką) paimkite šiek tiek miltelių ir tepkite dėmę, kol visiškai pasidengs. Leiskite, kad šiek tiek pudros patektų į akių kampučius. Procedūrą atlikite rytą ir vakare (Jei akys ašaroja nedaug-pakanka vieną kartą). Rezultatus pamatysite jau po 4-5 dienų!.

PATARIMAI NAUDOJANT NO STAIN: Nenaudokite antrą kartą to paties šepetėlio (ausų krapštuko) produktui paimti, kad išvengtumėte produkto užteršimo. Produktas nepalieka likučių, tad tinkamas naudoti ir parodos metu.

Jei augintinio snukutį dengia ilgi plaukai: Paimkite reikiamą kiekį miltelių ir indelyje, sumaišykite su karštu vandeniu miltelius taip, kad gautumėte dantų pastos konsistencijos košelę. Ištepkite plaukus ir susukite į papilotes. Jei dėmės įsisenėjusios, atlikite procedūrą du kartus per dieną (rytą ir vakare), kol dėmės dings. Kasdieniai priežiūrai ištepkite košele plaukus, košelę iššukuokite ir suriškite į papilotes. Perriškite kas dvi dienas.


Jorkšyro terjeras

Starfire’s rekomenduoja valomąją bei purinančią liniją galvai bei drėkinančią liniją kūnui. Jos suteiks “WOW” efektą, kuris atsispindės tinkamai prižiūrėtą kailį.

Patarimas kaip nepriekaištingai paruošti jorkšyro terjero galvą: Ruošiant parodai, kad plaukai būtų tankesni ir puresni, naudokiteSTRIPPER arba GLUTTONY , tačiau prisiminkite, kad po parodos, kailis turi būti drėkinamas ir pamaitinimas kauke GREED.

Patarimas kaip nepriekaištingai paruošti kūną: Mėlynos (plieninės) spalvos kūno daliai sumaišykite 3 dalis Starfire’s GLORY su 1 dalimi Starfire’s ARROGANCE ir 16 dalių vandens. Taip pat, mėlynai (plieninei) kūno daliai, galite naudoti ir neskiestą Starfire’sGLORY šampūną. Kailis nepaprastai žvilgės, o spalva išryškės.

Labai gerai išskalaukite šampūną , šiek tiek nusausinkite šunį ir naudokite kaukę GREED. Paimkite plastikinį maišelį, įvyniokite šunį (išskyrus galvą). Tada apvyniokite rankšluosčiu, ir laikykite šiltai 15 minučių. Nuimkite maišelį ir leiskite apie 5 minutes atvėsti kailiui. Labai gerai išskalaukite vėsiu vandeniu ir prieš džiovinimą išpurkškite kailį JEALOUSY.

Jeigu neturite laiko atlikti šią procedūrą, naudokite drėkinantį kondicionierių INSOLENCE. Įmasažuokite kondicionierių į kailį, nuskalaukite vėsiu vandeniu ir prieš džiovinimą išpurkškite plaukus JEALOUSY.

Parodos dieną naudokite REVENGE. Ją tiesiog privaloma turėti kiekvienai veislei, kurių kailis yra tiesinamas. Naudojant šia priemonę, kailis bus ne tik šilkinis, bet ir apsaugotas nuo karščio (tiesinimo žnyplių). REVENGE – kiekvienai veislei, kurių kailis turi būti tiesus bei “krentantis”. Jūsų augintinis atrodys nepriekaištingai!

Kitas “must have” produktas - Starfire’s NO STAIN, tai visiškai inovatyvus produktas, kuris saugiai ir efektyviai pašalina ašarų dėmes aplink Jūsų augintinio akis. Sudėtyje nėra baliklių ar peroksido, jis tinkamas naudoti net ir jauniems augintiniams. Šepetėliu (rekomenduojama naudoti ausų krapštuką) paimkite šiek tiek miltelių ir tepkite dėmę, kol visiškai pasidengs. Leiskite, kad šiek tiek pudros patektų į akių kampučius. Procedūrą atlikite rytą ir vakare (Jei akys ašaroja nedaug-pakanka vieną kartą). Rezultatus pamatysite jau po 4-5 dienų!

PATARIMAI NAUDOJANT NO STAIN: Nenaudokite antrą kartą to paties šepetėlio (ausų krapštuko) produktui paimti, kad išvengtumėte produkto užteršimo. Produktas nepalieka likučių, tad tinkamas naudoti ir parodos metu.

Jei augintinio snukutį dengia ilgi plaukai: Paimkite reikiamą kiekį miltelių ir indelyje, sumaišykite su karštu vandeniu miltelius taip, kad gautumėte dantų pastos konsistencijos košelę. Ištepkite plaukus ir susukite į papilotes. Jei dėmės įsisenėjusios, atlikite procedūrą du kartus per dieną (rytą ir vakare), kol dėmės dings. Kasdieniai priežiūrai ištepkite košele plaukus, košelę iššukuokite ir suriškite į papilotes. Perriškite kas dvi dienas.


Šunų kailis su poplaukiu

Starfire’s rekomenduoja valomąją liniją parodoms bei drėkinančią liniją kailio priežiūrai tarp parodų.

PARODOMS: Pirmiausia naudojamas Starfire’s STRIPPER, giliai valomasis šampūnas, kuriame nėra sulfato ir natrio chlorido, todėl švelniai išvalo kailį.

PASTABA: STRIPPER, kaip ir visi Starfire’s šampūnai bei kondicionieriai, yra labai koncentruotas, todėl per kartą naudokite tik labai nedidelį kiekį šampūno.

Delnuose, nedidelį kiekį šampūno trinkite, kol pasidarys putos, tada gerai įmasažuokite į kailį ir išskalaukite šiltu vandeniu. Toliau seka Starfire’s GREED kaukė, unikali intensyvios priežiūros priemonė, kuri praturtina kailį vitaminais, proteinais, gydomosiomis medžiagomis, todėl kailis visapusiškai kondicionuojamas ir atgaivinamas. Paimkite kaukės GREED, tarp delnų trinkite tol, kol pasidarys putos, gerai įmasažuokite į kailį ir odą ir palikite kaukę mažiausiai 15 minučių. Išskalaukite vėsiu vandeniu.

PATARIMAS: STRIPPER ir GREED rekomenduojama naudoti kartą per mėnesį. TAČIAU, jei šuo yra dažnai rodomas parodose, STRIPPER ir GREED rekomenduojama naudoti kartą per savaitę.

Paskutiniems prisilietimams, naudokite Starfire’s DESIRE arba Starfire’s FLATTERY. Naudojant DESIRE kailis toliau kondicionuojamas. Priemonė atkuria plaukų struktūrą, pamaitina plauką keratino amino rūgštimis, silpniems, nualintiems, išsausėjusiems plaukams suteikia lankstumo. FLATTERY suteikia kailiui tekstūros, apimties bei žvilgesio, plaukai tampa lengvai formuojami. Sudėtyje yra keratino, kuris atkuria plauko struktūrą, plaukus lengva modeliuoti.

Išpurškus plaukus viena iš priemonių, išdžiovinkite kailį. Rezultatas- žvilgantyis ir purus kailis. Šį paruošimą rekomenduojama atlikti dieną prieš parodą. Parodoje rekomenduojama naudoti FLATTERY purškiklį, jo galite purkšti tiek kiek reikia, produktas “nesulipdo” kailio (FLATTERY “must have” produktas kiekvienam parodų dalyviui !).

KASDIENEI PRIEŽIŪRAI/PARODOMS: Kad kailis būtų sveikas ir žvilgantis priežiūra tarp parodų ir parodų metu yra labai svarbi. Starfire’s produktai gali būti naudojami tiek parodoms tiek ir kasdienei priežiūrai.

Naudokite Starfire’s GLUTTONY, apimties suteikiantį šampūną. GLUTTONY yra be sulfato, nedžiovinantis plauko ir išsaugantis kailio spalvą.

Patarimas naudojant GLUTTONY: Šampūną skieskite santykiu 1:8 (vandeniu).

Specialus patarimas šunims, kurių kailis yra „šaltų“ tonų: Jei Jūsų augintinio spalva juoda, šviesiai kreminė, kreminė, pilka sabalų, mėlyna, sidabrinė, marmurinė arba balta naudokite Starfire’s GLORY šampūną. GLORY efektyviai pašalina matinį bei nepageidaujamus atspalvius, išvalo dėmes ir paryškina spalvą. Šampūną skieskite santykiu 1:8 (vandeniu), jei jūsų šuo juodos spalvos, šampūno galite neskiesti.

Gerai išskalaukite ir toliau naudokite Starfire’s GOSSIP, apimties suteikiantį kondicionierių. GOSSIP kondicionierius sukurtas taip, jog neapsunkindamas plauko suteikia kailiui reikiamą apimtį, kailis tampa purus bei ypatingai žvilgantis. Kondicionierius labai koncentruotas, todėl naudokite nedidelį kiekį, nepadauginkite ir tarp delnų trinkite tol, kol pasidarys putos. Įmasažuokite į kailį ir odą, palikite kelias minutes ir nuskalaukite vėsiu vandeniu.

Kad kailis būtų apsaugotas bei kondicionuojamas labai svarbu prieš džiovinimą, išpurkšti plaukus FLATTERY, JEALOUSY arba DESIRE.

PATARIMAS KASDIENEI PRIEŽIŪRAI: Jūs galite naudoti JEALOUSY arba DESIRE parodoms ir kasdienei priežiūrai. JEALOUSY rekomenduojama naudoti kasdieniam šukavimui.

Kitas “must have” produktas - Starfire’s NO STAIN, tai visiškai inovatyvus produktas, kuris saugiai ir efektyviai pašalina ašarų dėmes aplink Jūsų augintinio akis. Sudėtyje nėra baliklių ar peroksido, jis tinkamas naudoti net ir jauniems augintiniams. Šepetėliu (rekomenduojama naudoti ausų krapštuką) paimkite šiek tiek miltelių ir tepkite dėmę, kol visiškai pasidengs. Leiskite, kad šiek tiek pudros patektų į akių kampučius. Procedūrą atlikite rytą ir vakare (Jei akys ašaroja nedaug-pakanka vieną kartą). Rezultatus pamatysite jau po 4-5 dienų!

PATARIMAI NAUDOJANT NO STAIN: Nenaudokite antrą kartą to paties šepetėlio (ausų krapštuko) produktui paimti, kad išvengtumėte produkto užteršimo. Produktas nepalieka likučių, tad tinkamas naudoti ir parodos metu.