Nemaloniausių gyvūno kailio kvapų priežastis dažnai slypi skrandyje. Kai kurių kailių tipai gali pritraukti ir išlaikyti kvapus labiau nei kiti. Nuolatiniam nemaloniam šunų ir kačių kailio kvapui šalinti rekomenduojame šią keturių etapų keturių savaičių detoksikacijos programą:

1. 4 savaites iš eilės duokite Doggy De-Tox tabletes kasdien. Jei reikia, naudojimą pratęskite.

2. Išmaudykite gyvūną Taškuotųjų mėtų šampūnu šunims ir katėms. Jis suteikia kailiui mėtų gaivumą ir žvilgesį, naikina blusas ir erkes.

3. Česnakų ir vaistinių ožragių tabletėmis sustiprinkite imuninę sistemą. Šis papildas pagerina organizmo atsparumą ir padeda apsisaugoti nuo parazitų.

4. Išvalykite šuns dantis su Roast Dinner dantų pasta. Ši dantų pasta yra mažai putojanti, todėl nėra būtinybės jos nuplauti.

Keturių etapų detoksikacijos programa suteiks Jūsų augintiniui pavasarinės gaivos ir išvalys organizmą, neutralizuodama nemalonų šuns kailio kvapą.

Doggy De-Tox tabletės taip pat naikiną blogą kvapą kalių rujos metu.

Norėdami pašalinti nemalonų ir stiprų ausų kvapą, naudokite homeopatinį preparatą Hepar Sulph 15C.

BLOGAS BURNOS KVAPAS

Šios problemos priežastimi gali būti sugedę dantys, dantenų uždegimas, susidariusios dantų apnašos, virškinamojo trakto sutrikimai ar pašaro pasikeitimas. Kartais taip gali pasireikšti rimtesnės ligos simptomai. Pirmiausia reikėtų kreiptis į veterinarijos gydytoją, kad šis patikrintų dantų būklę, jei reikia, pašalintų išgedusius dantis ir nuvalytų dantų akmenis. Gera burnos higiena yra labai svarbi. Reguliarus dantų valymas su Roast Dinner dantų pasta padeda palaikyti dantis ir dantenas švarius ir sveikus. Jūsų šuo bus dėkingas reguliariai gaudamas didelį žalią kaulą su čiulpais. Kaulo graužimas – puikus užsiėmimas, padedantis palaikyti švarius dantis ir skatinantis dantų akmenų šalinimą. Taip pat skaitykite skyrių Dantys ir burnos higiena.