CISTITAS (ŠLAPIMO PŪSLĖS UŽDEGIMAS)

Jeigu Jūsų augintinis šlapinasi dažniau nei įprastai ir mažais kiekiais, to priežastimi gali būti pūslės uždegimas, arba cistitas. Kad padėtumėte kovoti su bet kokia infekcija, kasdien duokite Česnakų ir vaistinių ožragių tablečių normą. Šlapimo tekėjimui skatinti ir šlapimo rūgščiai sumažinti duokite Daržovių ir augalų mišinio tablečių. Reikėtu vengti sausų ir daug druskos bei baltymų turinčių pašarų, nes jie gali dar labiau pabloginti būklę. Jeigu simptomai nemažėja ir pakyla aukšta temperatūra, protinga būtų pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, nes tai gali būti rimtesnių negalavimų pradžia.

INKSTŲ VEIKLA

Vyresnio amžiaus šunų ir kačių vidaus organai yra pažeidžiamesni. Katėms ir kai kurių veislių šunims dažnai pasitaiko inkstų veiklos sutrikimų. Inkstų ligas visada turėtų diagnozuoti veterinarijos gydytojas ir skirti gydymą. Pašaras smarkiai paveikia inkstų būklę, todėl reikėtų vengti sauso perdirbto pašaro, galinčio dar labiau pabloginti situaciją. Tačiau yra keletas specialių pašaro rūšių, kurias gali rekomenduoti veterinarijos gydytojai.

Augaliniai preparatai gali padėti palaikyti inkstų funkciją. Daržovių ir augalų mišinio tabletės turi lengvą diurezinį poveikį, todėl kasdienis jų naudojimas padės užtikrinti gerą šlapimo tėkmę ir palaikyti gerą inkstų veiklą.

NESULAIKYMAS

Vyresnio amžiaus šunys ir katės gali turėti šlapimo pūslės sutrikimų, t. y. silpną šlapimo pūslę. Taip dažniau nutinka vyresnio amžiaus kalėms, kurioms pašalintos kiaušidės. Jos paprastai šlapinasi mažais kiekiais ir dažnai. Kartais jos nejaučia, kada šlapinasi, o taip dažniausiai nutinka miego metu. Toks sutrikimas vargina tiek gyvūną, tiek jo šeimininką. Daržovių ir augalų mišinio tabletės šiek tiek varo šlapimą, taip palaikydamos gerą šlapimo tekėjimą ir užtikrindamos visišką jo pasišalinimą po šlapinimosi. Duokite nustatytą dozę kasdien, kad gyvūno būklė pagerėtų ir jis galėtų jaustis patogiau.

Kartais gauname atsiliepimų, kad Aviečių lapų tabletės taip pat gelbsti šlapimo nelaikymo atvejais. Šios tabletės paprastai naudojamos norint suteikti tonusą lygiesiems gimdos raumenims nėštumo metu. Kadangi šlapimo pūslė taip pat yra lygusis raumuo, kai kuriais atvejai šis papildas yra naudingas.

PŪSLĖS SUTRIKIMAI

Jeigu manote, kad Jūsų augintiniui yra sutrikusi šlapimo pūslės funkcija, pirmiausiai reikėtų pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju, nes yra didelis spektras tiek menkų, tiek labai rimtų pūslės sutrikimų. Jeigu būklė nepagerėja arba gyvūno temperatūra yra aukšta, taip pat reikėtų ieškoti profesionalaus patarimo.

Daržovių ir augalų mišinio tabletės turi švelnų diurezinį poveikį, kuris padeda užtikrinti ir palaikyti normalų šlapimo nutekėjimą ir atkurti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, naudingą cistito, šlapimo nelaikymo ar šlapimo pūslės problemoms spręsti.

Daržovių ir augalų mišinio tabletes naudinga naudoti, esant cistitui, ypač kartu su Česnakų ir vaistinių ožragių tabletėmis, infekcijoms gydyti ir kartotinai susidarius pūslėms ar inkstų akmenims.