0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Gamintojai

Gamintojai

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

BIOFOOD katalogas

BIOFOOD katalogas

DORWEST HERBS katalogas

DORWEST HERBS katalogas

Informacija

e-parduotuve

Straipsniai

PDF
Spausdinti
El. paštas
Parašė BioPlanet   
Ketvirtadienis, 2018 Vasaris 15 13:28

Džiugiai pranešame, kad nuo vasario 1-os dienos Gyvūno augintinio pasus (europasus) vėl išduoda veterinarijos gydytojai!


Suženklinti savo augintinį mikroschema ir išsiimti Gyvūno augintinio pasą galite BioPlanet veterinarijos klinikoje.

Veislynams taikomos NUOLAIDOS!

BioPlanet veterinarijos klinika
Žemynos g. 30, Vilnius 
Tel. registracijai +370 671 69828

Atnaujinta Ketvirtadienis, 2018 Vasaris 15 14:04
KRAUJO TYRIMAI
El. paštas

Mes visi labai mylime savo augintinius: leidžiame jiems miegoti mūsų lovose, lepiname skaniais kąsneliais, perkame įvairius žaislus ir kitais būdais bandome parodyti, kokie visgi jie mums yra svarbūs. Tačiau kartais nutinka taip, kad augintinis suserga, pradeda blogai jaustis, tada mes griebiamės už galvų ir kaltiname save, kad gal visgi ne viską padarėme, kad užtikrintume savo geriausio draugo gerą savijautą.


Yra būdas užbėgti įvykiams už akių, išvengti ligų ar net mirties, tai – profilaktinis kraujo tyrimas. Išsamus kraujo tyrimas tai tarsi atversta knyga, iš kurios galima sužinoti apie bendrą gyvūno organizmo būklę, atskirų organų veiklą.


Mūsų veterinarijos klinikoje turime galimybę atlikti šiuos kraujo tyrimus, padėsiančius įvertinti gyvūno būklę ir greičiau nustatyti galimas ligas.

Per valandą atliksime:

  • Kraujo morfologinį tyrimą (leukocitų, eritrocitų, trombocitų skaičiaus vertinimas) – nustatoma anemija (mažakraujystė), uždegimas, infekcija, stresas, leukemija, kraujavimas, dehidratacija ir t.t.
  • Kraujo biocheminius tyrimus (kepenų: ALT, ALP, inkstų CREA, UREA parametrų vertinimas, gliukozės, bilirubino, cholesterolio kiekio nustatymas, kalcio-fosforo santykis augantiems šuniukams) – kepenų uždegimas ir nepakankamumas, inkstų lėtinis ir ūminis nepakankamumas, apsinuodijimas, cukrinis diabetas ir t.t.
  • Kraujo hormoninius tyrimus - progesterono tyrimas kalyčių vaisingoms dienoms nustatyti, skydliaukės hormonai (siunčiame) - hipertiroidizmas ir hipotiroidizmas.
  • Kraujo tepinėlio mikroskopinį vertinimą (kraujo forminių elementų vizualinis vertinimas) - kraujo parazitų (Babesia spp.) diagnozavimas, kraujo ląstelių vertinimas.

Nedelskite, nes sėkmingas ligos gydymas prasideda tik nuo tikslios diagnozės!


 

 

Būtina išankstinė registracija. Registruotis bei pasiteirauti galima tel. 8-671-69828


Mūs rasite: ŽEMYNOS G. 30, VILNIUJE

Klinikos darbo laikas: I-V 10:00-20:00, IV 10:00-17:00, VII - nedirbame.

PROGESTERONO TYRIMAS
El. paštas

PROGESTERONO TYRIMAS – vienas patikimiausių būdų nustatyti vaisingas kalės dienas

Progesterono koncentracijos kraujyje vertinimas yra vienas iš patikimiausių būdų nustatyti, kuomet įvyksta ovuliacija bei kurios dienos yra vaisingiausios. Tai ypatingai aktualu, kai ruošiamasi kergti natūraliai ar apvaisinant kalę šviežia patino sperma.

FEJERVERKŲ BAIMĖ
El. paštas

Artėja pats gražiausias metų laikas – žiemos švenčių sezonas. Ar nebūtų šaunu, jei Jūsų augintinis išliktų ramus, kai už lango fejerverkai?

Kokie ženklai gali išduoti, kad Jūsų augintinis patiria stresą? Nesugebėjimas nurimti, nuolatinis judėjimas, drebulys, slėpimasis ar bandymas pabėgti, seilėjimasis ir lekavimas, kaukimas, ar net gamtinių reikalų atlikimas namuose. Visi šie ženklai išduoda, kad Jūsų augintinis yra jautrus, ir Jūs turėtumėte pradėti ruoštis šventiniam laikotarpiui jau dabar.

Kaip mes galime padėti dideles baimes turinčiam gyvūnui? Augaliniai papildai – natūralus ir labai efektyvus būdas, siekiant nuraminti bei atpalaiduoti šunis ir kates. Šie papildai plačiai naudojami fejerverkų periodu, nes nesukelia šalutinio poveikio, neslopina gyvūno, o atpalaiduoja ir nuramina, todėl gyvūnas mažiau reaguoja į fejerverkus ir kitus bauginančius reiškinius.Net 79% žmonių renkasi DORWEST preparatus, norėdami sumažinti fejerverkų baimę savo augintiniams!

KALPOKIŲ IR VALERIJONŲ TABLETĖS - Neįkainojama priemonė, skirta šunims ir katėms, kenčiantiems dėl jaudrumo, baimės, hiperaktyvumo ir fobijų, sukeliamų fejerverkų, perkūnijos ar šūvio garso, nuraminti ir atpalaiduoti. Nesukelia mieguistumo ir kitaip nepaveikia normalios elgsenos. Idealu tiems, kuriuos reikia nuraminti prieš kelionę, parodą, dresūrą, paklusnumo treniruotes ar pasirodymą. Papildas, duotas prieš kelionę, nuramina nervingus keliautojus. Taip pat naudinga duoti gyvūnui, kai nauja aplinka ar netikėtos situacijos gali sukelti baimę ar nerimą. Šių tablečių raminamasis poveikis mažina kačių poreikį žymėti teritoriją, todėl tinka teritorijos žymėjimui kontroliuoti. Veterinarijos gydytojui prižiūrint, šis papildas kartu su įprastais prieštraukuliniais vaistais dažnai duodamas epilepsijai kontroliuoti. Sudėtis: valerijonų ekstraktas 5:1 50 mg; amalų ekstraktas 3:1 50 mg; kalpokės 30 mg; gencijonų ekstraktas 2:1 24 mg. Net 92% klientų rekomenduotų Kalpokių ir valerijonų tabletes savo draugui!

EKOLOGIŠKŲ VALERIJONŲ PREPARATAS - Sertifikuotas ekologiškas skystas pašarų papildas, kai reikia greito poveikio, norint nuraminti ir kontroliuoti hiperaktyvumą ir nerimą. Trijų augalų koncentruoti, ekologiški ekstraktai yra greitai absorbuojami, todėl šis produktas suteikia skubią pagalbą bijantiems ar patiriantiems stresą gyvūnams. Paprastas naudoti skystis ramina, kontroliuoja nerimą ir hiperaktyvumą. Idealiai tinkamas atvejais, kai baikštus elgesys tampa problema, pvz., perkūnija, vizitai pas veterinarijos gydytojus, gyvenamosios vietos pakeitimas, kelionės, fejerverkai ir t. t. Šį preparatą galima lašinti tiesiai į burną ar ant pašaro. Baimės sumažėjimas turėtų būti pastebimas per pusvalandį. Esant didelę baimę keliančioms situacijoms, šiuos lašus galima duoti kartu su Kalpokių ir valerijonų tabletėmis. Katėms valerijono kvapas ypač patrauklus, todėl užlašinus kelis lašus ant guolio, greitai pastebimas nerimo sumažėjimas, o nevaldomos katės tampa ramesnės ir lengviau kontroliuojamos. Sudėtis: ekologiškų verbenų ekstraktas 50 %, valerijonų šaknys 25 %, amalai 25 %.

Esant dideliam jautrumui, reikėtų pradėti vartoti kalpokių ir valerijonų tabletes jau likus mėnesiui iki Naujųjų metų nakties, o esant vidutiniam jautrumui, preparatą pradėti vartoti likus 10 dienų iki Naujųjų metų nakties.


Keletas patarimų Naujųjų metų išvakarėms:

  • Pašerkite augintinius šiek tiek anksčiau, kad jie nurimtų dar prieš fejerverkus.

  • Jei Jūsų katė dienos metu vaikšto lauke, pasirūpinkite, jog ji liktų namie fejerverkų dieną.

  • Šventiniu periodu duokite augintiniui kuo daugiau veiklos.

  • Prieš fejerverkų naktį paruoškite augintiniui jaukų guolį, tai pagerina augintinių savijautą fejerverkų metu.


Mūs rasite: ŽEMYNOS G. 30, VILNIUJE

Klinikos darbo laikas: I-V 10:00-20:00, IV 10:00-17:00, VII - nedirbame.

DNR PROFILIO TYRIMAI
El. paštas

 

DNR PROFILIO TYRIMAI


ATMINTINĖ VEISĖJAMS

 

 

 

Mieli veisėjai,

Primename, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. visiems kergiamiems Lietuvos Kinologų Draugijos (LKD) klubų narių šunims (patinams ir kalėms) privaloma atlikti genetinio profilio (DNR) tyrimus.

Kas yra DNR profilis ir kam jis reikalingas?
Genetinis profilis arba DNR pasas yra unikalus šuns genomo fragmentų rinkinys, būdingas tik tam tikram individui. Jis nustatomas siekiant identifikuoti tam tikrą šunį, įtraukti jo “kodą“ į duomenų bazę ir, esant reikalui, palyginti su palikuonių ar kitų galimai giminingų šunų DNR profiliais.

Kam DNR tyrimas yra privalomas?
Visiems po 2018 m. sausio 1 d. kergiamiems Lietuvos Kinologų Draugijos (LKD) klubų narių šunims (patinams ir kalėms) privaloma atlikti genetinio profilio (DNR) tyrimus.

Kaip atliekamas tyrimas?
Patvirtintas veterinarijos gydytojas tyrimui paima genetinės medžiagos pavyzdį – burnos gleivinės epitelio mėginį. Tyrimas visiškai neinvazyvus ir neskausmingas.

Kas atlieka genetinius tyrimus?
Mėginį tyrimui paima veterinarijos gydytojas, įtrauktas į LKD sudarytą Veterinarijos įmonių, atliekančių DNR tyrimą, sąrašą ir siunčia į akredituotas laboratorijas.

Tyrimą galite atlikti BioPlanet veterinarijos klinikoje, Žemynos g. 30, Vilniuje.
Tel. registracijai +370 671 69828.
DNR tyrimų atsakymas gaunamas per 10-14 darbo dienų. Laboratorija atliktų tyrimų rezultatų protokolus (PDF formatu) elektroniniu paštu siunčia šuns savininkui, mėginį paėmusiam veterinarijos gydytojui ir LKD.

Kokie dokumentai reikalingi?
Paimant mėginį turi būti pateikiamas šuns kilmės dokumentas arba aiškiai įskaitoma dokumentų kopija. Patikrinęs šuns identifikaciją ir pateiktus dokumentus veterinarijos gydytojas užpildo tyrimo siuntimo formą bei pasirašo kartu su šuns savininku ar jo atstovu.

Kokia yra DNR tyrimo kaina?
DNR tyrimo kaina susideda iš LKD patvirtinin4tos laboratorijos, galinčios atlikti DNR tyrimus, nustatytos kainos 42,35 eur ir mėginio paėmimo paslaugos (tyrimo paėmimas, dokumentų paruošimas, siuntimas, apmokėjimas ir t.t.) kainos 6,30 eur. VISO: 48,65 eur

Genetinio profilio (DNR) tyrimai:
BioPlanet veterinarijos klinika
Žemynos g. 30, Vilnius
Tel. registracijai +370 671 69828


Mūs rasite: ŽEMYNOS G. 30, VILNIUJE

Klinikos darbo laikas: I-V 10:00-20:00, IV 10:00-17:00, VII - nedirbame.

Daugiau straipsnių...
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 2