0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Gamintojai

Gamintojai

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

BIOFOOD katalogas

BIOFOOD katalogas

DORWEST HERBS katalogas

DORWEST HERBS katalogas

Informacija

e-parduotuve

DNR PROFILIO TYRIMAI - ATMINTINĖ VEISĖJAMS


Primename, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. visiems kergiamiems Lietuvos Kinologų Draugijos (LKD) klubų narių šunims (patinams ir kalėms) privaloma atlikti genetinio profilio (DNR) tyrimus.
- Kas yra DNR profilis ir kam jis reikalingas?
Genetinis profilis arba DNR pasas yra unikalus šuns genomo fragmentų rinkinys, būdingas tik tam tikram individui. Jis nustatomas siekiant identifikuoti tam tikrą šunį, įtraukti jo “kodą“ į duomenų bazę ir, esant reikalui, palyginti su palikuonių ar kitų galimai giminingų šunų DNR profiliais.
- Kam DNR tyrimas yra privalomas?
Visiems po 2018 m. sausio 1 d. kergiamiems Lietuvos Kinologų Draugijos (LKD) klubų narių šunims (patinams ir kalėms) privaloma atlikti genetinio profilio (DNR) tyrimus.
- Kaip atliekamas tyrimas?
Patvirtintas veterinarijos gydytojas tyrimui paima genetinės medžiagos pavyzdį – burnos gleivinės epitelio mėginį. Tyrimas visiškai neinvazyvus ir neskausmingas.
- Kas atlieka genetinius tyrimus?
Mėginį tyrimui paima veterinarijos gydytojas, įtrauktas į LKD sudarytą Veterinarijos įmonių, atliekančių DNR tyrimą, sąrašą ir siunčia į akredituotas laboratorijas.
Tyrimą galite atlikti BioPlanet veterinarijos klinikoje, Žemynos g. 30, Vilniuje. Tel. registracijai +370 671 69828.
DNR tyrimų atsakymas gaunamas per 10-14 darbo dienų. Laboratorija atliktų tyrimų rezultatų protokolus (PDF formatu) elektroniniu paštu siunčia šuns savininkui, mėginį paėmusiam veterinarijos gydytojui ir LKD.
- Kokie dokumentai reikalingi?
Paimant mėginį turi būti pateikiamas šuns kilmės dokumentas arba aiškiai įskaitoma dokumentų kopija. Patikrinęs šuns identifikaciją ir pateiktus dokumentus veterinarijos gydytojas užpildo tyrimo siuntimo formą bei pasirašo kartu su šuns savininku ar jo atstovu.
- Kokia yra DNR tyrimo kaina?
DNR tyrimo kaina susideda iš LKD patvirtinintos laboratorijos, galinčios atlikti DNR tyrimus, nustatytos kainos 42,35 eur ir mėginio paėmimo paslaugos (tyrimo paėmimas, dokumentų paruošimas, siuntimas, apmokėjimas ir t.t.) kainos 6,30 eur. VISO: 48,65 eur
Genetinio profilio (DNR) tyrimai:
BioPlanet veterinarijos klinika
Žemynos g. 30, Pašilaičiai, Vilnius
Tel. registracijai +370 671 69828
Mes teikiame šias paslaugas:
- Konsultavimas gyvūnų sveikatos klausimais
- Ligų diagnozavimas bei gydymas
- Progesterono tyrimai - tyrimo rezultatus sužinosite per 1 valandą
- Morfologiniai kraujo tyrimai
- Biocheminiai kraujo tyrimai
- Šlapimo tyrimai
- Čipavimas
- Vakcinavimas
- Chirurginės procedūros- Svetimkūnių šalinimas
- Pilvo išvaržų operacijos
- Navikų šalinimas
- Gimdymo pagalba kalėms/katėms
- Kastravimas šuns/katino
- Sterilizacija kalės/katės
- Dantų traukimas
- Eutanazija
- Žaizdų apdorojimas ir siuvimas.
- Vaisinimas vėsinta sperma
Registracija pas veterinarijos gydytoją tel. +370 671 69828
Taip pat rasite:
- Kokybiškus pašarus bei papildus,
- Gyvūnų priežiūros priemonių
- Žaislų bei skanėstų
- Išskirtinių rankų darbo antkaklių bei pavadėlių

Fizinio rengimo treniruotės šunims ant bėgimo takelio
Apie BioPlanet zooprekių parduotuvę "Verslo žiniose" Publikuota: 2015-11-09 “Verslo žiniose“ Autorius: Milda Tarcijonaitė
Parduotuvėje šunys gali ir pasportuoti

Gyvūnų prekes siūlantys verslininkai klientų pritraukia ne tik plačiu asortimentu ir profesionaliomis konsultacijomis, bet ir papildomomis paslaugomis. Pavyzdžiui, šeimininkai, neturintys galimybių ilgai vedžioti šunų, gali atvesti augintinius į specialią treniruotę ant bėgimo takelio.

Jovita Piskunovienė, UAB „Fors Infinita“, direktorė: „Šeimininkai naminiams gyvūnams pinigų negaili.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

„Su vyru veisiame šunis. Nors gyvūnų prekių siūlančių parduotuvių nemažai, pasigedome profesionaliam šunų auginimui skirtų prekių ir pašarų. Kadangi jau anksčiau importuodavome pašarus savo veislynui, sulaukdavome klientų užklausų, tai ir paskatino atidaryti parduotuvę. Aišku, parduotuvėje yra ne tik šunims, bet ir katėms, žuvytėms, papūgoms, žiurkėnams, šinšiloms, šeškams ir kitiems gyvūnams skirtų prekių“, – pasakoja Jovita Piskunovienė, Vilniaus UAB „Fors Infinita“, valdančios gyvūnų prekių parduotuvę „BioPlanet“, direktorė.

Keičiasi požiūris

Parduotuvėje prekiaujama profesionaliai gyvūnų priežiūrai skirtais gaminiais, jie yra kokybiškesni, bet ir brangesni. Vis dėlto p. Piskunovienė teigia, kad požiūris į gyvūnus keičiasi ir klientai savo augintiniams pinigų negaili.

„Juk anksčiau retas kuris šuns „dovanėles“ surinkdavo, o dabar tai įprastas dalykas. Šeimininkai nebešeria augintinių bet kuo, o ieško tinkamiausio maisto. Klientai nebesidairo į pigiausius gaminius“, – tikina p. Piskunovienė.

Įmonė gaminius importuoja iš užsienio, taip pat yra kelių rūšių šunų pašarų atstovė Lietuvoje.

„Tiekėjų susiradome gyvūnų parodose. Aišku, niekas nepuola iš karto bendradarbiauti. Pasikalbėjus, pristačius įmonę – susitarti pavyksta. Pavyzdžiui, siunčiame parduotuvės nuotraukas, paaiškiname, kokiose lentynose prekės bus išdėliotos, kaip jos bus apšviestos“, – paaiškina verslininkė.

Erdvios parduotuvės interjerą kūrė dizaineriai. Pašnekovė skaičiuoja, kad į architektūrinius sprendimus, prekes teko investuoti apie 100.000 Eur.

„Įsikūrėme Pašilaičiuose, miegamajame rajone. Būtent čia gyvena daug mūsų klientų. Nemanau, kad gyvūnų prekių parduotuvę verta atidaryti senamiestyje ar prekybos centre. Juk maišas pašaro sveria 15–20 kg, sudėtinga tokį pirkinį nešti per visą prekybos centrą į automobilį. O miesto centre apskritai sunku rasti, kur pastatyti automobilį Kita vertus, Vilnius nėra toks didelis, kad būtų sunku atvykti čia ir iš kito miesto galo“, – argumentuoja verslininkė.

Šunų sportas

Krautuvėje veikia treniruočių kambarys, skirtas šunims. Čia keturkojai pastatomi ant specialaus takelio ir turi nubėgti parinktą atstumą. Tokia paslauga, pasakoja p. Piskunovienė, naudojasi ne tik profesionaliai šunis prižiūrintys ir parodoms juos ruošiantys klientai, bet ir žmonės, kurie neturi pakankamai laiko su augintiniu bėgioti lauke. Viena tokia treniruotė kainuoja 10 Eur.

Be p. Piskunovienės, parduotuvėje dirba dar 2 pardavėjos. Pasak pašnekovės, į darbuotojų kompetenciją investuojama – rengiami mokymai.

„Prekiaujame ne tik stacionarioje, bet ir elektroninėje parduotuvėje. Internetu perka klientai iš kitų miestų. Aišku, drabužius ar antkaklius gyvūnams geriau pirkti pamatavus, tačiau jei internetu įsigytas daiktas netinka, visada pakeičiame“, – sako verslininkė.

Kaip vieną svarbiausių rinkodaros priemonių pašnekovė nurodo dalyvavimą įvairiose gyvūnų parodose Lietuvoje.

„Gaminių yra daug, ir žmogui tikrai sunku išsirinkti. Klientai parodose ne tik sužino apie produktus, bet ir turi galimybę išsiklausinėti visko, kas jiems rūpi. Vėliau jie pradeda lankytis ir mūsų parduotuvėje“, – kalba p. Piskunovienė.

daugiau nuotraukų iš Verslo žinių apsilankymo BioPlanet parduotuvėje rasite:

http://foto.vz.lt/index.php?mid=352&fid=302833&s=bioplanet&pp=12&p2=2&kel=4