Mes visi labai mylime savo augintinius: leidžiame jiems miegoti mūsų lovose, lepiname skaniais kąsneliais, perkame įvairius žaislus ir kitais būdais bandome parodyti, kokie visgi jie mums yra svarbūs. Tačiau kartais nutinka taip, kad augintinis suserga, pradeda blogai jaustis, tada mes griebiamės už galvų ir kaltiname save, kad gal visgi ne viską padarėme, kad užtikrintume savo geriausio draugo gerą savijautą.


Yra būdas užbėgti įvykiams už akių, išvengti ligų ar net mirties, tai – profilaktinis kraujo tyrimas. Išsamus kraujo tyrimas tai tarsi atversta knyga, iš kurios galima sužinoti apie bendrą gyvūno organizmo būklę, atskirų organų veiklą.


Mūsų veterinarijos klinikoje turime galimybę atlikti šiuos kraujo tyrimus, padėsiančius įvertinti gyvūno būklę ir greičiau nustatyti galimas ligas.

Per valandą atliksime:

  • Kraujo morfologinį tyrimą (leukocitų, eritrocitų, trombocitų skaičiaus vertinimas) – nustatoma anemija (mažakraujystė), uždegimas, infekcija, stresas, leukemija, kraujavimas, dehidratacija ir t.t.
  • Kraujo biocheminius tyrimus (kepenų: ALT, ALP, inkstų CREA, UREA parametrų vertinimas, gliukozės, bilirubino, cholesterolio kiekio nustatymas, kalcio-fosforo santykis augantiems šuniukams) – kepenų uždegimas ir nepakankamumas, inkstų lėtinis ir ūminis nepakankamumas, apsinuodijimas, cukrinis diabetas ir t.t.
  • Kraujo hormoninius tyrimus - progesterono tyrimas kalyčių vaisingoms dienoms nustatyti, skydliaukės hormonai (siunčiame) - hipertiroidizmas ir hipotiroidizmas.
  • Kraujo tepinėlio mikroskopinį vertinimą (kraujo forminių elementų vizualinis vertinimas) - kraujo parazitų (Babesia spp.) diagnozavimas, kraujo ląstelių vertinimas.

Nedelskite, nes sėkmingas ligos gydymas prasideda tik nuo tikslios diagnozės!


 

 

Būtina išankstinė registracija. Registruotis bei pasiteirauti galima tel. 8-671-69828


Mūs rasite: ŽEMYNOS G. 30, VILNIUJE

Klinikos darbo laikas: I-V 10:00-20:00, IV 10:00-17:00, VII - nedirbame.