0

Нет товаров в вашей корзине

Каталог товаров

Производители

Производители

Корзинка

Корзинка

Нет товаров в вашей корзине

BIOFOOD katalogas

BIOFOOD katalogas

DORWEST HERBS katalogas

DORWEST HERBS katalogas

Горячие новости

e-parduotuve

 

 

 

Lapkritis – baltos šypsenos mėnuo ! Visą lapkritį burnos higienai taikoma 30% nuolaida!

Turėti sveikus, švarius dantis bei sveiką burnos ertmę dabar taip paprasta.

Jums tereikia paskambinti tel. nr: +370 671 69828 ir užsiregistruoti burnos higienai.

Mūsų klinikoje burnos higiena atliekama naudojant pažangią narkozę su priešnuodžiu. Gyvūnas iš klinikos išeina pilnai atsigavęs ir su akinančia šypsena!

Dažniausiai užduodami klausimai apie burnos higieną gyvūnams:

  • Kas yra burnos higiena? Tai burnos ertmės priežiūra, dantų apnašų šalinimas, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms.
  • Kada reikia atlikti burnos higieną? Kai pasireiškia blogas burnos kvapas, kai yra matomų dantų apnašų ir akmenų. Kai pasireiškia skausmingas pašaro kramtymas.
  • Nuo kokių ligų apsaugo burnos higiena? Gingivito (dantenų uždegimo), periodontito (dantį supančių struktūrų uždegimo), karieso (dantų ėduonies), parodontozės (lėtinio dantį supančių struktūrų uždegimo), dantų pūlinių.
  • Ar burnos higienos metu reikalinga narkozė ir kodėl? Taip, nes neseduotam gyvūnui procedūra yra nemaloni, sukelia stresą. Taip pat be sedacijos neįmanoma kokybiškai išvalyti akmenų po dantenomis ir sunkiai prieinamose vietose, todėl išlieka dantų ir dantenų ligų tikimybė.
  • Kam gali būti atliekama burnos higiena? Šunims ir katėms.
  • Kokios yra profilaktikos priemonės, naudojamos namuose, apsaugančios nuo dantų apnašų? Dantų pastos, geliai, purškalai, burnos skalavimo skysčiai.

Kainos su 30% nuolaida:

Katėms: 24,50 

Šunims <10kg: 28

Šunims 10-25kg: 35

Šunims 25-40kg: 42

Šunims >40kg: 49

Mus rasite adresu Žemynos g. 30, Vilniuje. Būtina išankstinė registracija tel. nr: +370 671 69828.

 


 

 Pas mus atliekamos chirurginės procedūros ir operacijos!

Telefonas pasiteiravimui +370 671 69828 arba atvykite adresu Žemynos g.30 Vilniuje

Pas mus teikiamos šios paslaugos:
- Konsultavimas gyvūnų sveikatos klausimais
- Ligų diagnozavimas bei gydymas
- Progesterono tyrimai - Rezultatai iš karto, kol išgersite puodelį kavos Smile
- Morfologiniai kraujo tyrimai
- Biocheminiai kraujo tyrimai
- Šlapimo tyrimai
- Čipavimas
- Vakcinavimas
- Chirurginės procedūros
- Svetimkūnių šalinimas
- Pilvo išvaržų operacijos
- Navikų šalinimas
- Gimdymo pagalba kalėms/katėms
- Kastravimas šuns/katino
- Sterilizacija kalės/katės
- Dantų traukimas
- Eutanazija
- Žaizdų apdorojimas ir siuvimas.
- Vaisinimas vėsinta sperma
Registracija pas veterinarijos gydytoją tel. +370 671 69828
Kokybiški pašarai, papildai, gyvūnų priežiūros priemonės
Žaislai bei skanėstai
Išskirtiniai rankų darbo antkakliai bei pavadėliai
Kasdieninio naudojimo prekės
Fizinio rengimo treniruotės šunims ant bėgimo takelio
Jauki aplinka ir malonus aptarnavimas
Lauksime Jūsų atvykstant!

Apie BioPlanet zooprekių parduotuvę "Verslo žiniose" Publikuota: 2015-11-09 “Verslo žiniose“ Autorius: Milda Tarcijonaitė

Parduotuvėje šunys gali ir pasportuoti

Gyvūnų prekes siūlantys verslininkai klientų pritraukia ne tik plačiu asortimentu ir profesionaliomis konsultacijomis, bet ir papildomomis paslaugomis. Pavyzdžiui, šeimininkai, neturintys galimybių ilgai vedžioti šunų, gali atvesti augintinius į specialią treniruotę ant bėgimo takelio.

Jovita Piskunovienė, UAB „Fors Infinita“, direktorė: „Šeimininkai naminiams gyvūnams pinigų negaili.“ Juditos Grigelytės (VŽ) nuotr.

„Su vyru veisiame šunis. Nors gyvūnų prekių siūlančių parduotuvių nemažai, pasigedome profesionaliam šunų auginimui skirtų prekių ir pašarų. Kadangi jau anksčiau importuodavome pašarus savo veislynui, sulaukdavome klientų užklausų, tai ir paskatino atidaryti parduotuvę. Aišku, parduotuvėje yra ne tik šunims, bet ir katėms, žuvytėms, papūgoms, žiurkėnams, šinšiloms, šeškams ir kitiems gyvūnams skirtų prekių“, – pasakoja Jovita Piskunovienė, Vilniaus UAB „Fors Infinita“, valdančios gyvūnų prekių parduotuvę „BioPlanet“, direktorė.

Keičiasi požiūris

Parduotuvėje prekiaujama profesionaliai gyvūnų priežiūrai skirtais gaminiais, jie yra kokybiškesni, bet ir brangesni. Vis dėlto p. Piskunovienė teigia, kad požiūris į gyvūnus keičiasi ir klientai savo augintiniams pinigų negaili.

„Juk anksčiau retas kuris šuns „dovanėles“ surinkdavo, o dabar tai įprastas dalykas. Šeimininkai nebešeria augintinių bet kuo, o ieško tinkamiausio maisto. Klientai nebesidairo į pigiausius gaminius“, – tikina p. Piskunovienė.

Įmonė gaminius importuoja iš užsienio, taip pat yra kelių rūšių šunų pašarų atstovė Lietuvoje.

„Tiekėjų susiradome gyvūnų parodose. Aišku, niekas nepuola iš karto bendradarbiauti. Pasikalbėjus, pristačius įmonę – susitarti pavyksta. Pavyzdžiui, siunčiame parduotuvės nuotraukas, paaiškiname, kokiose lentynose prekės bus išdėliotos, kaip jos bus apšviestos“, – paaiškina verslininkė.

Erdvios parduotuvės interjerą kūrė dizaineriai. Pašnekovė skaičiuoja, kad į architektūrinius sprendimus, prekes teko investuoti apie 100.000 Eur.

„Įsikūrėme Pašilaičiuose, miegamajame rajone. Būtent čia gyvena daug mūsų klientų. Nemanau, kad gyvūnų prekių parduotuvę verta atidaryti senamiestyje ar prekybos centre. Juk maišas pašaro sveria 15–20 kg, sudėtinga tokį pirkinį nešti per visą prekybos centrą į automobilį. O miesto centre apskritai sunku rasti, kur pastatyti automobilį Kita vertus, Vilnius nėra toks didelis, kad būtų sunku atvykti čia ir iš kito miesto galo“, – argumentuoja verslininkė.

Šunų sportas

Krautuvėje veikia treniruočių kambarys, skirtas šunims. Čia keturkojai pastatomi ant specialaus takelio ir turi nubėgti parinktą atstumą. Tokia paslauga, pasakoja p. Piskunovienė, naudojasi ne tik profesionaliai šunis prižiūrintys ir parodoms juos ruošiantys klientai, bet ir žmonės, kurie neturi pakankamai laiko su augintiniu bėgioti lauke. Viena tokia treniruotė kainuoja 10 Eur.

Be p. Piskunovienės, parduotuvėje dirba dar 2 pardavėjos. Pasak pašnekovės, į darbuotojų kompetenciją investuojama – rengiami mokymai.

„Prekiaujame ne tik stacionarioje, bet ir elektroninėje parduotuvėje. Internetu perka klientai iš kitų miestų. Aišku, drabužius ar antkaklius gyvūnams geriau pirkti pamatavus, tačiau jei internetu įsigytas daiktas netinka, visada pakeičiame“, – sako verslininkė.

Kaip vieną svarbiausių rinkodaros priemonių pašnekovė nurodo dalyvavimą įvairiose gyvūnų parodose Lietuvoje.

„Gaminių yra daug, ir žmogui tikrai sunku išsirinkti. Klientai parodose ne tik sužino apie produktus, bet ir turi galimybę išsiklausinėti visko, kas jiems rūpi. Vėliau jie pradeda lankytis ir mūsų parduotuvėje“, – kalba p. Piskunovienė.

daugiau nuotraukų iš Verslo žinių apsilankymo BioPlanet parduotuvėje rasite:

http://foto.vz.lt/index.php?mid=352&fid=302833&s=bioplanet&pp=12&p2=2&kel=4